Villain Series

Villain byl vytvořen, aby si každý z vás mohl splnit své kajakářské sny. Drsné potoky nebo pohodové řeky se nejlépe jezdí s tím, co vám nabízí Villain. Nadupaný univerzál nabízející nejlepší výkony a bezpečnost.

Super rychlý, stabilní a jednoduše eskymující tvar lodi, která doslova čte vaše myšlenky a sama jede tam, kam chcete. Pohodlné, ale bezpečné sezení vložené do obrněné výbavy, která ochrání, když je potřeba. Villain nabízí naprosto suchou jízdu, přejede vrchem věci, které ostatní lodi zadupou pod hladinu a boofování jde tak jednoduše, jak jen si umíte představit.

Jezdcovy výhody: Představte si být nesmrtelný. Cítit stabilitu, dobrou ochranu velkého výtlaku okolo sebe a přitom cítit, že předvádíte svůj životní výkon. Villain je loď, která vám dá tento pocit a i když se převrátíte, budete si jisti tím, že vyeskymujete.

  1. Začátečníci – Začněte tak, abyste okamžitě pociťovali radost z úspěchů. Budete odměněni stabilní a pohyblivou lodí, naučíte se eskymovat, boofovat a jezdit.
  2. Pokročilí – Budete chtít hledat nové potoky a řeky, které budou představovat větší výzvu. Chytání vracáků, přejezdy, boofování a přejíždění válců bude jednodušší. Budete mít pocit, jakoby vás loď chtěla udržet hlavou nahoru více, než kdy dřív a budete se moct soustředit jen na řeku.
  3. Experti – Nejrychlejší dno spojené s bleskurychlým chytáním těch nejmenších mikrovracáků dodává jistotu v jízdě na těch nejtěžších řekách. Předpovídatelné sjíždění vodopádů a vynořování, stabilita nad, v, i pod vodou u velkých vodopádů. Bulk Head system pro ochranu nohou, kotníků a lodi v případě tvrdých nárazů. Perfektní volba pro extrémní závody. To vše a nejen to jsou vlastnosti Villaina.

ModelPlayRiverCreekLake
Villain S  
Villain  

Modeldélka (cm)šířka (cm)výška (cm) objem (l)hmotnost jezdce (kg)ideální pro Creek (kg) ideální na řeku (kg)ideální pro rodeo (kg)ideální pro rodeo i na řeku (kg) rozměry límce (cm x cm)hmotnost lodi (kg)
Villain S2496537301 45-82   52x8818,5
Villain2646939350 70-105   55x9320
villain-s-top-view.jpg

villain-s-side.jpg

villain-top.jpg

villain-side.jpg

villain_74370_n.jpg

villain_20100306-02.jpg

villain_darin-mcquoid-2.jpg

villain_joe-2.jpg