Kajaky na divokou vodu

Rock Star Series 2011

Nechte se překvapit tím, co dokážete v rodeovce! Rock Star znovu přináší nový rozměr do Freestyle. Pokročilí a profesionální jezdci, by si tento zážitek rozhodně neměli nechat ujít.
Nyní je dostupný ve velikostech Small, Medium a Large (S,M,L)!

 

Star Series 2010

Třetí generace serie Star
Budoucnost freestylových kajaků se právě přichází - nejlepší se stává ještě lepším. Výborný ve válci, nepřekonatelný na vlně. Začátečník, pokročilý, i ten, kdo chce vyhrát mistrovství světa - tohle je volba, kterou stojí za to zvážit právě teď.

 

Star Series 2007 Classic

Lodě řady Star - Shooting Star, Star, All Star a Super Star jsou stvořené pro freestyle rodeo na divoké vodě. Nové Stary jsou parádní mix na surfování na vlnách a ježdění ve válci. Jsou rychlé a výkonné a přitom hodné. Ideální kombinace rychlosti, carvingu, spinningu a snadné ovladatelnosti je tu.

 

Fun Series 2010

Třetí edice Fun serie
Jednoduše řečeno, podařilo se vylepšit jak vlastnosti pro sjíždění řeky, tak pro playboating, které jsou pro tento model charakteristické. Model 2010 se vyrábí ve třech velikostech: 2 Fun, Fun, a 4 Fun ve výbavě Elite nebo Super Linear.

 

Fun Series 2007 Classic

Kajaky Fun jsou asi v nejširší velikostní nabídce kajaků na světě. Celkem deset modelů lodí stejného určení. Správnou velikost tak musí najít opravdu každý. Nové Funy jsou úžasně jednoduché a všestranné a to v mnoha směrech.

 

Hero Series

„Když jsme se pouštěli do vývoje kajaku Hero, potřebovali jsme kajak na sjíždění řek, na kterém se bude dobře pádlovat jako na Jacksonu, dobře eskymovat jako na Jacksonu a bude pohodlný jako Jackson kajak.

 

Villain Series

Villain byl vytvořen, aby si každý z vás mohl splnit své kajakářské sny. Drsné potoky nebo pohodové řeky se nejlépe jezdí s tím, co vám nabízí Villain. Nadupaný univerzál nabízející nejlepší výkony a bezpečnost.

 

Tandem Kayaks

V kategorii dvojkajaků je momentálně pouze jedna lodička. Jedná se o super moderní dvojkajak na divokou vodu - Dynamic Duo. Když ho EJ dokončil, řekl: „Vítejte v budoucnosti.“ Vychází z konceptu kajaků Hero a z myšlenky, že dvě Hera jsou lepší než jedno ;-).

 

Kid's Kayaks

Jackson Kayak má dest modelů kajaků speciálně designovaných pro vodáky od nejmenších dětí po mladé muže a dívky. Když přišla myšlenka na výrobu dětských kajaků, věděli v JK co dělat a co ne.

 

Classic Star Series

První řada super rodeového kajaku. Výborně surfuje a neuvěřitelně skáče do vzduchu. Ej na této první verzi vyhrál mistrovství světa ve freestyle rodeu na divoké vodě. Bylo těžké tyto perfektní rodeovky vylepšit, podařilo se to, ale i původní verze zůstala jednou z nejlepších současných rodeovek.

 

Classic Fun Series

První playboaty z dílny Jackson kayak. Obratné a přitom neuvěřitelně hodné kajaky. Zvládnou rodeové prvky stejně dobře jako obtížné peřeje na řece. Tyto kajaky jsou po celém světě velmi oblíbené.

 

Rocker Series

V roce 2007, po dvou letech výroby klasického Rockera s intenzivní zpětnou vazbou od řady vodáků, laiků i expertů, byla vytvořena inovovaná řada hned 3 Rockerů! Vyladěné rozvržení podélného prohnutí pro auto-boofig ve stupních a skocích, snadné držení stopy i manévrovatelnost a ježdění „po vrchu“ vody.

 

All Water

Jméno, návrh i funkčnost jsou v tomto případě v naprostém souladu. Stejně jako všechny JK kajaky přináší ultra dobrý komfort i nejlepší užitné vlastnosti ve své třídě. Jedná se o hybridní kajak na divokou vodu i turistiku. Perfektně se chová při sjíždění řeky a stejně tak dobře lehce klouže po hladině jezera.