Rock Star Series 2011

Základní informace: Kratší, rychlejší, skáče výš, lépe cartwheeluje, uvolněnější, lehčí, říznější. Vše, co dělá freestyle zábavným. Znovu loď, která okamžitě zlepší tvoje výkony! A tajemství? Přepracované prohnutí lodi, „rovnější dno“, více výtlaku s vyváženým rozložením a nová vyšší sedačka, která ti dá víc síly do ovládání lodi.

Výhoda playboaterů: Co můžeš očekávat, když sedneš do téhle nové výkonné mašiny

 • Začátečníci budou mít více potíži při sjíždění řek, ale budou odměněni snadností, rychlostí a kvalitou triků. Na vyšší sezení je potřeba si zvyknout, ale pokud se chceš hodně rychle zlepšovat, běž do toho. Nejlepší sezení pro klasický playboating má však All Star 2010.
 • Pokročilí poznají, že si sednuli do něčeho doopravdy speciálního. Potrvá to 1-2 dny, než si zvyknou na sezení o 3,8 cm vyšší, ale triky půjdou snadněji, lépe, svižněji a kamarádi budou překvapení tvými figurami už během prvního dne. Budeš překvapen rychlostí a pohodovostí dna díky tomu, že je o celý palec kratší, než All Star.
 • Experti si po pár jízdách zvyknou na vyšší sezení a vymáčknou z téhle lodi, co v ní opravdu je. Na vlně budou skákat výš, rychleji, uvolněněji a triky budou dávat bez námahy. Ve válci je jako na trampolíně. Silné odpaly, které člověka vyhodí vysoko nad vodu, přitom pro vertikální triky se loď sama točí okolo jezdce díky vylepšenému rozložení výtlaku (více výtlaku v zádi). McNasty a Phonix Monkey jsou ještě jednodušší díky vylepšenému prohnutí přídi, která dovolí jezdci vyšroubovat se opravdu vysoko před skokem. Wow, potom wow a nakonec ještě dalších 10 wow pokaždé, když zkusíš něco nového.

Rock Star v porovnání s All Starem

Triky jdou jednodušeji, efektněji, rychleji atd. All-Star má standartní pozici sezení a jednoduše řečeno je to snadnější rodeová hračka pro začátečníky, nebo kohokoli, kdo si nechce zvykat na vyšší sezení.

Klíčové vlastnosti Rock Stara v porovnání se Star sérií:

 1. o11,3 litru výtlaku navíc, ale cartwheely jsou jednodušší
 2. o 2,5 cm kratší, ale rychlejší
 3. Sezení o 3,8 cm vyšší, lepší síla v ovládání, všechny triky jdou lépe, ale chce to si zvyknout
 4. Nový styl podélného prohnutí
 5. Lepší/pohodovější trup – MNOHEM pohotovější

Specifikace: Hybrid

Specielně pro Evropský trh byla vyvinuta verze Hybrid. Tato verze si bere z každé předchozí to pro „Evropana“ ale především pro evropské podmínky pro ježdění to nejlepší.

Je vyrobena ze standardně používaného Superlineárního plastu – levnější a dá se lehce opravovat. Ale zároveň má tu nejkomfortnější a nejlépe fixující výbavu – Elite se Sweet Cheeks a HappyFeet.

 • Materiál skořepiny – polyethylen Superlinear
 • Přivařená kolejnice na sedačku
 • Sweet Cheeks sezení
 • Happy Feet opěrky na nohy

Trup je vyroben ze superlineárního polyethylenu, který je pro výrobu kajaků na divokou vodu standardem. Tento materiál je superpevný, a pokud se vám náhodou povede jej prorazit, je také vcelku jednoduše opravitelný.

Elite se vyznačuje sedačkou se „Sweet Cheeks“, Jacksonově unikátním přizpůsobivým sezením pro celodenní pohodlí.

„Happy Feet“, další z Jacksonových výhradních vychytávek. Happy Feet je systém upravitelných opěrek na nohy, který nejen upravuje délku, ale vytvarovává se tak, aby upevnil tvar a úhel nohou.

ModelPlayRiverCreekLake
Rock Star 2011 S   
Rock Star 2011 M   
Rock Star 2011 L   

Modeldélka (cm)šířka (cm)výška (cm) objem (l)hmotnost jezdce (kg)ideální pro Creek (kg) ideální na řeku (kg)ideální pro rodeo (kg)ideální pro rodeo i na řeku (kg) rozměry límce (cm x cm)hmotnost lodi (kg)
Rock Star 2011 S16563,534185     48x8212
Rock Star 2011 M1756636220     51x8813
Rock Star 2011 L1837038254     73x11815