Hero Series

Hero Series

„Když jsme se pouštěli do vývoje kajaku Hero, potřebovali jsme kajak na sjíždění řek, na kterém se bude dobře pádlovat jako na Jacksonu, dobře eskymovat jako na Jacksonu a bude pohodlný jako Jackson kajak. Začali jsme s trupem z Funa a postavili z něj loď. Ta loď je perfektní zbraní pro vodáky čekající předvídatelnou, stabilní, carvující a snadno ovladatelnou loď na řeku. Jestli takto vypadá creekovka nebo kajak na vícedenní sjezd kaňonu, který je plný objemu, s plochým dnem, hbitý, rychlý, bezpečný, je Hero vaší výhrou. V roce 2008 bylo Hero v Americe nejprodávanějším kajakem ve své třídě - univerzálního hravého kajaku na řeku i creekování.“(EJ)

Hero se vyrábí ve čtyřech velikostech - nejmenší Side Kick, malý - little Hero, střední Hero a největší Super Hero.

Side Kick je nejmenší lodí z rodiny Hero. Je vynikající pro děti, či dospělé menší postavy, pro sjíždění řek různých obtížností. Výborné pro začínající vodáky, kterým ukáže jak na to, v nouzi podrží, ale chyby dá najevo. Je jednou z mála lodí, na které se mohou pustit děti i do dost divoké vody. (Samozřejmě po řádném tréninku se zkušeným doprovodem.)

Little Hero je menší z řady Hero. Výborná lodička na řeku. Díky snadné ovladatelnosti je vhodné i třeba pro méně fyzicky zdatné vodačky. Ploché dno usnadní přechod z playaboatu či rodeovky do kajaku s větším objemem vhodným na divočejší toky.

Hero je střední velikostí kajaku rodiny Hero. Prostorný kokpit vyniká bezpečností i na poměrně divoké vodě. Ploché dno zaručí možnost častého střídání lodi na divokou vodu s rodeovkou bez větších potíží s přeučováním na jiný styl jízdy.

Super Hero je největším kajakem řady Hero. Uveze pořádně vypracované chlapy i s větší prostorovou významností. Na to, o jak prostorný kajak se jedná, vyniká snadnou ovladatelností, živostí i vysokou rychlostí.

ModelPlayRiverCreekLake
Side Kick  
Little Hero  
Hero  
Super Hero  

Modeldélka (cm)šířka (cm)výška (cm) objem (l)hmotnost jezdce (kg)ideální pro Creek (kg) ideální na řeku (kg)ideální pro rodeo (kg)ideální pro rodeo i na řeku (kg) rozměry límce (cm x cm)hmotnost lodi (kg)
Side Kick201573318918-54     12
Little Hero216613623936-68     15
Hero229653828452-86     19
Super Hero241673932970-127     21
2008-Hero-Bottom-View.jpg

2008-Hero-Bow-End-View.jpg

2008-Hero-Hull-Perspective.jpg

2008-Hero-Side-View.jpg

2008-Hero-Stern-End-View.jpg

2008-Hero-Top-View.jpg