Tripper Series

Tripper Series

S hrdostí představujeme řadu "Tripper Series" coby první sérii rekreačních a turistických kajaků Jackson Kayak. Představují celou řadu dostupnou ve třech velikostech, které dovolí celé rodině pádlovat společně. Jsou rychlé, stabilní a superkomfortní. Jsou dostatečně prostorné, takže si můžete s sebou vzít také svého mazlíčka a všechno potřebné kempovací vybavení na víkendový výlet. Vše máte v dosahu sedadla svého kajaku. Řada Tripper Series má tři velikosti, což zaručuje, že si padnoucí model vybere osoba libovolné velikosti i celá rodina.

Mini Tripper - Devět stop dlouhý kajak byl po všech stránkách speciálně navržen pro děti. Není to jen dospělácká loď zmenšená pro děti... Mini Tripper má vlastnosti, které umožní dětem pádlovat se sebedůvěrou, která jim umožní užít si celodenní pádlování. Design nabízí dno s impozantní rychlostí umožňující udržovat tempo s verzemi pro dospělé při zachování skvělé stability. Tato loď, stejně jako verze pro dospělé, je extra pohodlná, drží směr jako na kolejích a je velmi stabilní. Je dostatečně lehká, takže je děti mohou většinou transportovat na vozíku samy, hladce na ní pádlovat a loď má zabudované také vlečné lano... pro případ, že by byl mrňous unavený. Sezení je pro tuto verzi dostupné jako Sweet Seat i jako předem vytvarovaná sedačka.

Day Tripper 10 - Deset stop dlouhý kajak je perfektní pro ty, kteří chtějí vyrazit a pádlovat co srdce ráčí. S variantami sezení Sweet Seat nebo levnější předem vytvarovanou sedačkou máte zaručen ten nejpohodlnější zážitek, jaký si umíte představit. Jak můžete vidět na CAD kresbě, design je ideální pro ty, kteří mají rádi stabilní leč rychlé dno a také přístup k bagáži během pádlování. Kajak je idální pro pádlera, který rád rybaří, nechce dostávat křeče v těsném kokpitu, a který by si možná s sebou rád vzal i svého psa.

Day Tripper 12 - Největší z řady Tripper Series je rychlejší sourozenec svého menšího brášky (Day Tripper 10). Co je na něm skvělé... Sweet Seat model má možnost přidání druhé sedačky z Mini Tripperu, čímž lze okamžitě vytvořit tandemovou loď pro dospělého a dítě... Fakt super. Je to loď pro dospěláka, který dává přednost delšímu pádlování na řekách, zálivech či jakékoli chráněné vodní ploše. Tato loď, stejně jako všechny modely řady Tripper Series, je dostupná ve dvou verzích: s předem vytvarovanou sedačkou a ve verzi Elite s naším odnímatelným sezením Sweet Cheeks.

ModelPlayRiverCreekLake
Mini Tripper   
Day Tripper 10   
Day Tripper 10 Elite   
Day Tripper 12   
Day Tripper 12 Elite   

Modeldélka (cm)šířka (cm)výška (cm) objem (l)hmotnost jezdce (kg) rozměry límce (cm x cm)hmotnost lodi (kg)nosnost lodi (kg)
Mini Tripper27958    1257
Day Tripper 1030576    21136
Day Tripper 10 Elite30576    22136
Day Tripper 1236676    24170
Day Tripper 12 Elite36676    25170
20081021-03.jpg

rt_fishing.jpg

daytripper_more.jpg

20080928-19.jpg

20080928-06.jpg